Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Feb
22.

Regisztrált mérlegképes könyvelőt keresünk Csepeli irodánkba. kötetlen munkaidő.
Számlaképesség előny.
Jelentkezni lehet: sweetalmondbt@gmail.com e-mail címen.

Feb
13.

Feladó:

Feladatok:
• A számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
• A könyvelésre kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
• Adatszolgáltatás a hatóságok felé (bevallások elkészítése és beküldése)
• A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
• Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet)
• A vállalkozás vezetőjének tájékoztatása a vállalkozást érintő, könyveléssel, adózással összefüggő törvényi változásokról
• Figyelmeztetni a vállalkozás vezetőjét, ha a cég működésében szabálytalanságot, törvénytelenséget tapasztal
Elvárásaink:
• Mérlegképes könyvelői szakképesítés
• 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
• Naprakész adózási ismeretek
• MS Word és Excel felhasználói ismerete
• Precíz pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs képesség
• Csapatorientált gondolkodásmód, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre.
Pályázatnál előnyt jelent:
• RLB program felhasználói ismerete
• Minimum középfokú angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem
• Rugalmas munkavégzés
• Családias légkör
• Szakmai továbbfejlődési lehetőség.

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled a Krisztina@duna3000.hu email címre.

Jan
29.

Feladó:

Szabad kapacitás bővítés.
Amennyiben könyvelőt váltana, keressen fel. Bizonylatait elektronikusan is elküldheti nekem, így több ideje marad vállalkozására. Gödöllő, Aszód, Kartal vonzáskörzetében vállalok könyvelést, adótanácsadást.

Dec
11.

Feladó:

Egyéni és társas vállalkozások teljes körű könyvelését vállalom 22 év tapasztalattal. Budapest 3. ker. és vonzáskörzetéből várok visszajelzést akár könyvelőirodáktól is bérkönyvelés, vagy vállalkozók átvétele céljából.
majord55@gmail.com

Nov
30.

XI. kerületi könyvelőiroda keres munkatársat heti 20 órás részmunkaidős, adatrögzítő könyvelő pozícióba. A munkakör betöltésének feltétele a szakirányú középfokú végzettség.
Előnyt jelent: könyvelőirodában szerzett szakmai tapasztalat, illetve mérlegképes végzettség.
Az alkalmas jelentkező képes és hajlandó a fejlődésre, talpraesett, agilis és proaktív,.
Az állásra jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével az info@perfectcontir.hu e-mail címre lehet.

Nov
25.

Feladó:

Cégek, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését vállalom. 20 év szakmai tapasztalattal rendelkezem. Felelősségbiztosításom van. Munkámat könyvvizsgáló segíti. 2009 óta működő vállalkozásomat megbízható adózónak minősítette a NAV.
Könyvvelőirodának részmunkaidőben vállalok kiegészítő munkát.

Nov
18.

Cégek, egyéni vállalkozások könyvelését vállalom, több mint 15 éves tapasztalattal.

Rendelkezem szakmai felelősségbiztosítással, tagja vagyok egyesületeknek az ismeretek naprakészen tartása érdekében.

Távkönyvelés is érdekel. Minden esetben havi egy személyes találkozást legalább biztosítok, könyvelési anyagért kérésre házhoz megyek.

Kérésre kimutatásokat készítek, évközi eredményt mondok. Hatóságokkal a kapcsolatot tartom, ellenőrzéseken részt veszek.

Elérhetőségem:
Stipsits-Hajdinger Edit
06306988646
hajdingeredit@gmail.com

Okt
27.

Feladó:

2017. január 2-tól könyveléshez értő friss nyugdíjast keresünk adatrögzítésre órabéres díjazással Őrs vezér téri munkahelyre.
A legtöbb munka a hónap elején.
A program könnyen kezelhető, gyorsan megtanulható.
Érdeklődi, önéletrajzot a keres@upcmail.hu is lehet küldeni.

Okt
18.

Profession link: https://www.profession.hu/allas/konyvelo-berszamfejto-nueva-konyvelo-es-adotanacsado-iroda-budapest-947734

Júl
29.

Feladó:

Könyvelőiroda keres főállásban könyvelőt, bővülés miatt. Feladat: kisebb cégek teljeskörű könyvelése beszámolóig összekészítve, évközi bevallások leadása, kivéve bérszámfejtés, illetve nagyobb cégek könyvelésében vezető könyvelő melletti adatrögzítés. Kulcs-Szoft és Novitax program ismerete előnyt jelent. Gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Fizetési igény megjelölése nélkül a jelentkezést nem áll módunkban értékelni! email cím: editvamos@gmail.com