Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Júl
29.

Feladó:

Könyvelőiroda keres főállásban könyvelőt, bővülés miatt. Feladat: kisebb cégek teljeskörű könyvelése beszámolóig összekészítve, évközi bevallások leadása, kivéve bérszámfejtés, illetve nagyobb cégek könyvelésében vezető könyvelő melletti adatrögzítés. Kulcs-Szoft és Novitax program ismerete előnyt jelent. Gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Fizetési igény megjelölése nélkül a jelentkezést nem áll módunkban értékelni! email cím: editvamos@gmail.com

Júl
26.

Jó fej, lelkiismeretes mérlegképes könyvelő kerestetik zuglói irodába! Minimális, de valós szakmai tapasztalat elvárás! Részletek itt:

Jún
17.

Feladó:

Bérszámfejtő munkatársat keresek Budapest XIII. Kerületi irodába, teljes munkaidőbe, azonnali kezdéssel.

Ápr
19.

Nagykanizsa-i könyvelőirodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező könyvelő munkatársat!

FELADATOK:
- teljes körű könyvelés
- bevallások, beszámolók elkészítése
- éves zárlati munkákban részvétel

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- mérlegképes könyvelői képesítés
- teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
- versenyképes jövedelem
- fiatalos csapat, pozitív légkör
- hosszútávra szóló munkalehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a borocz.nikoletta@meches.hu email címen lehet.

Ápr
19.

Budapest XIV. kerület, Dózsa György úti könyvelőirodába keresünk teljes munkaidőbe legalább 3 év gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó, bevallásokban mérlegkészítésben jártas kollégát. Fiatal pörgős csapatunk nagy ügyfélkör igényeit elégíti ki, szinte minden vállalkozási forma megtalálható nálunk, úgyhogy szerteágazó tudásra van igény. Jelentkezni önéletrajzzal és bérigénnyel a konyveles@nnnbt.eu címen lehet. A szimpatikus jelentkezőket azonnal keresni fogjuk egy személyes találkozó lehetőségével. Feladatok Számviteli feladatok A - ZS. Elvárások 3 év szakmai gyakorlat, vakon gépírás. Amit kínálunk Folyamatos képzési lehetőség, fiatal lendületes csapat, csapatépítő tréningek.