Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Márc
22.

Feladó:

Több mint 15 éves könyvelőirodai tapasztalattal heti 20-30 órás állás keresek.

Feb
12.

Dinamikusan fejlődő Budapest, 11. kerületi tanácsadó iroda keresi szakmai tapasztalattal rendelkező, önállóan és precízen dolgozó új Munkatársát mérlegképes könyvelő munkakörbe, mosonmagyaróvári munkavégzésre.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (részmunkaidő is lehetséges)

Fiatal csapat, rugalmas munkavégzés, versenyképes bérezés , szakmai fejlődés támogatása várja új Munkatársunkat.

Német nyelvtudás előnyt jelent.

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével az office@kekdonau.hu email címre várjuk.

Dec
06.

Feladó:

Gyáli könyvelő irodába keresünk gyakorlott könyvelőt, aki tud önállóan dolgozni, teljesen végig tud könyvelni egy céget a mérleggel bezárólag. Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat előnyt jelent! Önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a zandikft@zandi.hu email címre várom! Köszönöm

Nov
02.

Feladó:

30 éves könyvelőirodai gyakorlattal, bérszámfejtési ismeretekkel, RLB- program részmunkaidős könyvelői állást keresek (20-40 óra/hét) főleg home office lehetőséggel.

Okt
26.

Feladó:

Szeged-belvárosi könyvelőirodába keresünk gyakorlattal rendelkező vállalkozási mérlegképes könyvelőt napi 4 órában, egyszeres és kettős könyvviteli feladatokban való aktív közreműködésre. Ten-Soft program ismerete, bérszámfejtésben szerzett gyakorlat előnyt jelent. Várjuk nyugdíjas kolléganők jelentkezését is.

Dec
19.

Feladó:

KÖKI-hez közeli, 19. kerületi könyvelőirodába keresek bővülés miatt, legalább 2-3 éves könyvelőirodai tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelőt, ha a végzettség nincs még meg, nem gond.
Heti kb. 2 nap irodában töltött nappal, többi home office, illetve betanulás időszakában több személyes jelenlét indokolt.
Kezdetben teljes/részmunkaidő is szóba jöhet.
Feltételek:
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés
- éves zárásokban, teljes körű könyvelésben, folyószámla egyeztetésben, ügyfelekkel való kommunikációban szerzett tapasztalat
- folyamatos fejlődésre való törekvés
Előny:
- számlaképesség
- RLB könyvelőprogram ismerete
- bérszámfejtésben, átalányadózó egyéni vállalkozásokkal szerzett tapasztalat
Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelöléssel a nemeth.anita@anitaxkonyvelo.hu e-mail címre várok.
Üdvözlettel:
Németh Anita

Nov
01.

Immár 28 éve számviteli szolgáltatásokkal, üzletviteli és adótanácsadással foglalkozó XIII. kerületi irodánkba keressük gyakorlott könyvelő kollégánkat.

Feladatod lesz:
• Önálló számítógépes főkönyvi és analitikus könyvvezetés
• Közreműködés adóbevallások elkészítésében, beszámolók
összeállításában
• Könyvvizsgálatok előkészítése

Jelentkezésedkor előnyt jelenthet:
• Középfokú szakirányú végzettség
• Szakmai tapasztalat könyvelőirodában
• Egyéb szakmai képesítés (pl. mérlegképes könyvelő, adótanácsadó,
stb.)
• Az APOLLÓ Integrált Ügyviteli rendszer ismerete

Amit nálunk találsz:
• Változatos, kihívást jelentő feladatok
• Stabil, hosszú távú munka és karrier lehetőség
• Szakmai fejlődés egy építő és támogató közegben
• Igényes, fiatalos környezet, korszerű infrastruktúra

Csapatunkban így dolgozhatsz:
• Teljes vagy részmunkaidő / hibrid iroda és home office
• Alvállalkozói szerződés (feltételrendszere külön egyeztetendő)

Végül, de nem utolsó sorban a jövedelmedet a képzettséged, tudásod, szorgalmad függvé-nyében bruttó 400.000,- és 600.000,- Ft közötti sávban érheted el a próbaidő után.

Fényképes önéletrajzodat a karrier@hbalance.hu címre várjuk.

Aug
30.

Keresek havi kb 2-3 napi munkára, áfa bevallások összeállítására, adatrögzítők munkája után és kft-k könyvelésének controllingjára rutinos könyvelőt . Helyszíni munkavégzéssel. Munkaviszony vagy számlás megbízás is szóba jöhet. Nincsenek extrém ügyletek, de NEM kezdőknek való munka. Teljesítménybér alapú díjazás.

Júl
23.

Pápai könyvelő iroda gyakorlott könyvelőt keres. Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet: beszpremine.aniko@credom.hu

Feb
25.

Budapesti könyvelőirodába
Mérlegképes könyvelő, könyvelő-asszisztens
munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.
Főbb feladatok, munkák:
• kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése
• analitikák, bevallások készítése
• napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
• középfokú végzettség
• excel, word felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
• könyvelőirodai tapasztalat
• Novitax program ismerete
Amit kínálunk:
• fiatalos csapat
• fejlődési / tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
• Budapest
• fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel az info@kaya.hu címre várunk