Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Szept
29.

SOK ÉVES GYAKORLATTAL VÁLLALOM TÁRSASÁGOK KÖNYVELÉSÉT, BÉRSZÁMFEJTÉSSEL, ADÓBEVALLÁSSAL EGYÜTT, A TÁRSASÁG MÉRETÉTŐL FÜGGETLENÜL. GYÖRS , PRECÍZ MUNKA. ELSŐSORBAN TÁVMUNKA ÉRDEKEL.

LAJTAI KRISZTIÁN
lajtaik@freemail.hu

Szept
26.

Feladó:

Könyvelési munkában jártas adatrögzítő munkatársunkat keressük könyvelőirodánkba.

A munkavégzés ideje heti 2-3 délelőtti alkalom megbeszélés szerint.

Elvárás: gyors és precíz munkavégzés, megbízhatóság, könyvelőprogramok ismerete előny, mérlegképes könyvelői végzettség nem elvárás.

Érdeklődni telefonon vagy emailen keresztül: +36 30 2416339
auditefc@gmail.com

Szept
09.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként (sok éves gyakorlattal), számlaképesen, távmunkát keresek. Társaságok, egyéni vállalkozók, civil szervezetek könyvelését is, teljes körűen, bér-, munkaügy végzésével. Vállalok visszamenőleges könyvelést, bevallások önellenőrzését. RLB programmal dolgozom. Könyvelési anyagért elmegyek, illetve saját költségemre futárt küldök.
ildi.wiesner@gmail.com

Szept
05.

Saját vállalkozás keretein belül vállalok KATA egyéni vállalkozók, CIVIL SZERVEZETEK (egyesületek, alapítványok), könyvelőirodák részére teljes körű könyvelést (bevallások, beszámolók készítését, valamint magánszemélyek személyi jövedelem adó bevallásának készítését), távkönyvelést, és egyéb adminisztratív munkákat.

Aug
13.

Belvárosi könyvelő irodánkba tapasztalattal rendelkező önálló munkavégzésre képes könyvelő munkatársat keresünk 8 órás, főállású foglalkoztatással.

Feladatok:
-cégek teljes körű könyvelése, bérszámfejtés
-kapcsolattartás ügyfelekkel
-havi/negyedéves/éves adóbevallások, beszámolók elkészítése.

Amit kínálunk:
-Fiatalos csapat
-Tanulási lehetőség
-Versenyképes jövedelem
-Túlóramentes munka

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a robert.vegh@vrng.hu email címre várjuk.

Aug
08.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként könyvelőirodának besegítenék megbízási jogviszonyban, számlaképesen.

Közgazdász diplomával, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezem.

Tapasztalatot az alábbiak területén szereztem:
-Nyrt. könyvelése
-Kft. könyvelése
-Alapítvány teljes körű számvitele
-Egyéni vállalkozás teljes körű számvitele és adóügyei

Referenciákkal rendelkezem.

katakonyvelesszfvar@gmail.com

Jún
20.

Feladó:

Gyáli könyvelőiroda keres munkatársat heti 20 órás részmunkaidős, adatrögzítő könyvelő pozícióba. A munkakör betöltésében előnyt jelent a szakirányú középfokú végzettség, illetve a bérszámfejtés, TB ügyéntézési tapasztalat
Akár munkaviszonyt akar létesíteni, akár esetleg egyéni vállalkozóként keres munkát kérem keressen az alábbi email címen: zandikft@zandi.hu

Jún
07.

Feladó:

Egyéni vállalkozóként vállalom egyéni vállalkozók, mikrovállalkozások teljes körű könyvelését, bérszámfejtését.
Könyvelő irodáknak bedolgozást is vállalok.

Jún
05.

Mérlegképes könyvelő, angolul beszélő kollégát keresünk teljes munkaidőbe a XII. kerületi könyvelőirodánkba, lelkes, lendületes csapatunkba!

FELADATOK:
 Főkönyvi könyvelés
 Analitikus nyilvántartások vezetése
 Kapcsolattartás az ügyfelekkel
 Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
 Folyószámlák egyeztetése
 Bevallások elkészítése
 Éves beszámoló összeállításában közreműködés
ELVÁRÁSOK:
 Angol nyelvismeret társalgási szinten (multinacionális cégekkel,
ügyfelekkel)
 Minimum 3 éves szakmai gyakorlat
 Jártasság a bérszámfejtésben
 Jó kommunikációs képesség
 Excel, word gyakorlati ismerete
ELŐNY:
 Novitax könyvelőprogram ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
 Versenyképes munkabér
 Mérlegképes továbbképzés biztosítása
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
 Budapest, 1124 Apor Vilmos tér 25-26.

Szakmai önéletrajzokat az office@lelkeskonyveloiroda.hu e-mail címre várjuk 2018. június 15-ig

Máj
24.

Feladó:

Könyvelőiroda szabad kapacitással bérkönyvelést ,adatrögzítést vállal.Rugalmasság,precíz munkavégzés,RLB programmal rendelkezünk,de több programot ismerünk.Könyvelési anyagért el tudunk menni.