Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Márc
05.

Feladó:

25 éves könyvelési tapasztalattal másodállásban vállalok otthon végezhető könyvelési, bérszámfejtési munkát elsősorban cégek részére. Elérhetőségem hamory74@gmail.com

Feb
26.

Ha úgy gondolod, jól jön egy kis segítség, keress bátran!
Távmunkaként vállalok könyvelés-bérszámfejtés-adatrögzítés témakörben besegítést!
Anyag elhozatala szempontjából mobilis vagyok.
Heti 1, rendkívüli helyzetben 2-3 napot tudok vállalni.
Egyéni vállalkozó könyvelőként tevékenykedek :)

Feb
03.

Feladó:

Önállóan dolgozni tudó könyvelő kollégát keresünk XX. kerületi könyvelő irodai munkára, részmunkaidős munkarendbe.
Elvárás: mérlegképes könyvelői végzettség, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, számítógépes programok felhasználó szintű ismerete.
Jelentkezni lehet a email címre megküldött rövid önéletrajzzal a fizetési igényét feltüntetésével. Csak olyanok jelentkezését várjuk akik reális jövedelemigényük van.

Jan
24.

15 éves könyvelői tapasztalattal, könyvelői távmunkát keresek, heti 1 napos irodai munkavégzés megoldható.
Számlaképes egyéni vállalkozó vagyok.Bérszámfejtést is végzek.
elérhetőségem: konyvelotol@gmail.com

Jan
23.

XI. kerületi könyvelőirodába keresünk teljes és rész munkaidőben adatrögzítő könyvelőt.

Elvárások:
- 1-2 éves adatrögzítői tapasztalat
- Novitax program ismerete előny, de nem feltétel

Feladatok:

- Bejövő, kimenő számlák, bank, pénztár rögzítése
- Szállítói, vevői folyószámlák egyeztetése

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a marta.bujdoso@penzugyeljunk.hu címre várjuk. Nem home office munka!

Jan
21.

Vállalok otthonról végezhető könyvelést, távkönyvelést, bedolgozást könyvelő irodáknak!
Várom cégek, egyéni vállalkozók (KATA-s is) jelentkezését teljes körű könyvelésre, bérszámfejtésre, beszámoló készítésre 12 éves szakmai tapasztalattal.
Mérlegképes könyvelő, adótanácsadó, TB ügyintéző végzettséggel rendelkezem.

Keressen bizalommal!

Haász Tímea
06/30/309-6469, haasz.konyveles@gmail.com

Jan
13.

Feladó:

Dél-budapesti könyvelő irodánkba keresek adatrögzítőt. Főként banki tételek rögzítésére, (Kulcs-Soft programba). Lehet kismama, nagymama, fiú, lány, részmunkaidős mindegy csak szeressen dolgozni! Hosszú távú munkalehetőség! Jelentkezést, rövid bemutatkozással a következő email címre lehet küldeni: yellowroseallas@gmail.com

Dec
23.

Feladó:

Egy éve meglévő vállalkozási mérlegképes könyvelő bizonyítvánnyal állást keresek Debrecenben.

Nov
20.

Feladó:

XIV. Kerületi könyvelő iroda keres könyvelő pozicóba könyvelő munkatársat.

A feladatok összetettek, több cég teljeskörű ügyintézését foglalják magukba könyvelési oldalról. A bérszámfejtést külön kollégák intézik.

Nálunk elsődlegesen a szaktudás és a tapasztalat a fontos, nem pedig a bizonyítványok száma.

Ha úgy gondolod, hogy önállóan is helyt tudsz állni a mindennapi könyvelési feladatokkal, viszont ez mellett csapatban is tudsz közösen dolgozni, és jelenleg munkát keresel, akkor kérlek, hogy küld el bemutatkozásod és önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a következő címre:
kis.nikolett.liget@gmail.com

Okt
28.

Feladó:

Budapest belvárosában lévő könyvelő iroda munkatársat keres.
Cégünk 20éves stabil múlttal rendelkező, közvetlen és kifejezetten jó légkörű könyvelő iroda. Az új kollégától a végzettség, némi gyakorlat, pontos munkavégzés és közvetlenség elvárás. A munkaidő 6 vagy nyolc órás, a munkaidő kötetlen. Várjuk jelentkezését önéletrajzzal a silverconto@silverconto.hu e-maill címre.