Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Aug
30.

Keresek havi kb 2-3 napi munkára, áfa bevallások összeállítására, adatrögzítők munkája után és kft-k könyvelésének controllingjára rutinos könyvelőt . Helyszíni munkavégzéssel. Munkaviszony vagy számlás megbízás is szóba jöhet. Nincsenek extrém ügyletek, de NEM kezdőknek való munka. Teljesítménybér alapú díjazás.

Júl
23.

Pápai könyvelő iroda gyakorlott könyvelőt keres. Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet: beszpremine.aniko@credom.hu

Márc
19.

Cégek, egyéni vállalkozók könyvelését vállalom lehetőség szerint távmunkában, de heti 1-2 alkalommal személyes/helyszíni munkavégzést is vállalok, igény szerint.
20 éve mérlegképes könyvelő vagyok, önállóan dolgozok, jelenleg katás vállalkozóként. Felelősségbiztosítással rendelkezem.

Márc
09.

Székesfehérvári könyvelőiroda gyakorlott könyvelőt keres.
Érdeklődni a 06/30-9944-257-es telefonszámon lehet.

Feb
25.

Budapesti könyvelőirodába
Mérlegképes könyvelő, könyvelő-asszisztens
munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.
Főbb feladatok, munkák:
• kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése
• analitikák, bevallások készítése
• napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
• középfokú végzettség
• excel, word felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
• könyvelőirodai tapasztalat
• Novitax program ismerete
Amit kínálunk:
• fiatalos csapat
• fejlődési / tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
• Budapest
• fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel az info@kaya.hu címre várunk

Feb
19.

Feladó:

Váci könyvelőiroda keres teljes körű könyvelésben, beszámoló készítésben is jártas könyvelőt. Főbb feladatok: cégek, egyéni vállalkozások könyvelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a h.kriszti@pkontroll.hu email címen.

Feb
16.

Dinamikusan fejlődő Budapest, 11. kerületi tanácsadó iroda keres szakmai tapasztalattal rendelkező, beszámoló készítésére önállóan is képes munkatársat, részmunkaidőben.

Munkaidő: heti 20 óra
Hosszabb távon a részmunkaidős foglalkoztatás teljes munkaidős foglalkoztatássá alakulhat át.

Fiatal csapat, rugalmas munkavégzés, a járványhelyzetre való tekintettel home office lehetőség várja új munkatársunkat.

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével az office@kekdonau.hu email címre várjuk.

Feb
09.

Feladó:

Regisztrált mérlegképes könyvelő, főiskolai végzettséggel, több éves számvitel-pénzügy-kontrolling-bérszámfejtés-munkaügyi gyakorlattal heti 1-2 nap bejárással + távmunkával munkaviszonyban állást keres. Cég/cégcsoport teljeskörű könyvelése, adóbevallások, riportálás és beszámoló készítése. Budapest és Pest megye területén. ERP: SAP, Kulcs-Soft, Cobra-Conto, RLB60, Datamagic, MD Axapta. Kérésre küldök szakmai önéletrajzot.
Elérhetőség: bildiko2203@gmail.com., 30/416 7282
Kérésre küldök önéletrajzot.

Dec
29.

Több éves szakmai tapasztalattal vállalom egyéni vállalkozások, családi gazdaságok Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátását, számlaképesen akár távkönyvelés formájában is!Elérhetőségem: 06203741690

Dec
09.

Több éves bérszámfejtői tapasztalattal rendelkezem, távmunkában ( alkalmanként bejárással) számlaképesen keresek munkát.