Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.
A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást.

Nyitott álláshirdetések

Fóti könyvelőirodába keresek mérlegképes könyvelőt! Lehet részmunkaidőben is vagy akár bedolgozásra is! Jelentkezni az office@city-konyveles.hu e-mail címen lehet!

Hirdetés megjelenítése

Feladó:

Közel 20 éves szakmai tapasztalattal, szakirányú végzettséggel, saját vállalkozás keretein belül vállalok vállalkozások vagy könyvelőirodák részére teljes körű könyvelést, bérszámfejtést Budapesten és vonzáskörzetében. Távkönyvelés esetén országosan is vállalok munkát. A munkavégzés saját telephelyemen, vagy heti egy-két alkalommal megbízó telephelyén is történhet.
Ha munkám iránt érdeklődnének, könyvelőt váltanának, akkor az elérhetőségem: kriszti313@yahoo.com
Előre is köszönöm bizalmukat!

Feladó:

Könyvelő tanulóként keresek Debrecenben olyan Irodát, ahol megtanulhatom e szép szakmát. Nem okoz gondot a koránkelés, vagy a munkaidő utáni extra feladat. Dolgoztam külföldön, németül és angolul folyékonyan beszélek és ezeken a nyelveken az írott szöveg megértése/számlák feldolgozása/levelezés terén is van többéves tapasztalatom. Ha valakinek nagyon jól jönne a segítség és alap feladatokat szívesen egy gyakornokra bízna, kérem hívjon: +36306129812 vagy írjon: aliz.madacsi@gmail.com. Megkeresését és bizalmát előre is köszönöm!

Társaságok, egyéni vállalkozók, őstermelők és nonprofit szervezetek részére teljes körű könyvelést vállalok bérszámfejtéssel.
Igény szerint csak adatrögzítést és külön bérszámfejtést is vállalok. Székhelyem Szegeden van, de távkönyvelés esetén országosan is vállalok munkát, könyvelő irodák részére is, megbízásos jogviszonyban, számlaképesen.
e-mail cím: ado.profit@gmail.com

Feladó:

Vállalkozások vagy könyvelőirodák részére vállalok teljes körű könyvelést, bérszámfejtést, TB ügyintézést megbízással, bedolgozással Budapesten vagy Komárom-Esztergom megyében. Heti egy-két alkalommal a helyszínen, vagy otthonról. Számlaképes vagyok.
simonanita71@gmail.com

Feladó:

Könyvelőirodák részére vállalok bérkönyvelést, adatrögzítést számlaképesen.
konyveles.fuzfo@gmail.com

Mérlegképes könyvelőt keresünk Csepeli irodánkba. 8 órás munkaidő.
Számlaképesség előny.
Jelentkezni lehet: morijanos7@gmail.com e-mail címen.

Feladó:

Újpesti könyvelőirodánkba keresünk heti két alkalommal adatrögzítő, iratrendező munkatársat, aki segíti a könyvelő munkáját. Könyvelő program ismerete nem elvárás, azonban excel, word felhasználó szintű ismerete igen.
Érdeklődni a szeleik@gmail.com email címen elérhetőség megjelölésével lehet.

Feladó:

Feladatok:
• A számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
• A könyvelésre kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
• Adatszolgáltatás a hatóságok felé (bevallások elkészítése és beküldése)
• A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
• Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet)
• A vállalkozás vezetőjének tájékoztatása a vállalkozást érintő, könyveléssel, adózással összefüggő törvényi változásokról
• Figyelmeztetni a vállalkozás vezetőjét, ha a cég működésében szabálytalanságot, törvénytelenséget tapasztal
Elvárásaink:
• Mérlegképes könyvelői szakképesítés
• 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
• Naprakész adózási ismeretek
• MS Word és Excel felhasználói ismerete
• Precíz pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs képesség
• Csapatorientált gondolkodásmód, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre.
Pályázatnál előnyt jelent:
• RLB program felhasználói ismerete
• Minimum középfokú angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem
• Rugalmas munkavégzés
• Családias légkör
• Szakmai továbbfejlődési lehetőség.

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled a Krisztina@duna3000.hu email címre.

Feladó:

Mérlegképes könyvelői tanfolyamon tanuló vagyok. A végzés várható ideje: 2017.07. hó folyamán. Közgazdasági egyetemi végzettséggel rendelkezem, de könyvelői tapasztalattal nem. Szeretnék asszisztensi pozícióban elhelyezkedni könyvelő irodában. Akár 6 órás munkavégzéssel is.
Kapcsolatfelvétel: 30/475-1535, adrienn.matolcsi@gmail.com