Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Feb
13.

Feladó:

Feladatok:
• A számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
• A könyvelésre kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
• Adatszolgáltatás a hatóságok felé (bevallások elkészítése és beküldése)
• A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
• Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet)
• A vállalkozás vezetőjének tájékoztatása a vállalkozást érintő, könyveléssel, adózással összefüggő törvényi változásokról
• Figyelmeztetni a vállalkozás vezetőjét, ha a cég működésében szabálytalanságot, törvénytelenséget tapasztal
Elvárásaink:
• Mérlegképes könyvelői szakképesítés
• 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
• Naprakész adózási ismeretek
• MS Word és Excel felhasználói ismerete
• Precíz pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs képesség
• Csapatorientált gondolkodásmód, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre.
Pályázatnál előnyt jelent:
• RLB program felhasználói ismerete
• Minimum középfokú angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem
• Rugalmas munkavégzés
• Családias légkör
• Szakmai továbbfejlődési lehetőség.

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled a Krisztina@duna3000.hu email címre.

Jan
29.

Feladó:

Szabad kapacitás bővítés.
Amennyiben könyvelőt váltana, keressen fel. Bizonylatait elektronikusan is elküldheti nekem, így több ideje marad vállalkozására. Gödöllő, Aszód, Kartal vonzáskörzetében vállalok könyvelést, adótanácsadást.

Dec
11.

Feladó:

Egyéni és társas vállalkozások teljes körű könyvelését vállalom 22 év tapasztalattal. Budapest 3. ker. és vonzáskörzetéből várok visszajelzést akár könyvelőirodáktól is bérkönyvelés, vagy vállalkozók átvétele céljából.
majord55@gmail.com

Nov
30.

XI. kerületi könyvelőiroda keres munkatársat heti 20 órás részmunkaidős, adatrögzítő könyvelő pozícióba. A munkakör betöltésének feltétele a szakirányú középfokú végzettség.
Előnyt jelent: könyvelőirodában szerzett szakmai tapasztalat, illetve mérlegképes végzettség.
Az alkalmas jelentkező képes és hajlandó a fejlődésre, talpraesett, agilis és proaktív,.
Az állásra jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével az info@perfectcontir.hu e-mail címre lehet.

Nov
25.

Feladó:

Tapasztalattal rendelkező bérszámfejtő munkatársat keresünk, teljes állásba, könyvelőirodai munkára.
Önéletrajzzal, fizetési igénye megjelölésével várjuk jelentkezését.
Köszönjük

Nov
25.

Feladó:

Cégek, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését vállalom. 20 év szakmai tapasztalattal rendelkezem. Felelősségbiztosításom van. Munkámat könyvvizsgáló segíti. 2009 óta működő vállalkozásomat megbízható adózónak minősítette a NAV.
Könyvvelőirodának részmunkaidőben vállalok kiegészítő munkát.

Nov
18.

Cégek, egyéni vállalkozások könyvelését vállalom, több mint 10 éves tapasztalattal.
Ikervár, Sárvár, Szombathely térségéből , valamint Győrből (meglévő győri ügyfelek kapcsán)várom a jelentkezéseket.

Okt
27.

Feladó:

2017. január 2-tól könyveléshez értő friss nyugdíjast keresünk adatrögzítésre órabéres díjazással Őrs vezér téri munkahelyre.
A legtöbb munka a hónap elején.
A program könnyen kezelhető, gyorsan megtanulható.
Érdeklődi, önéletrajzot a keres@upcmail.hu is lehet küldeni.

Okt
18.

Profession link: https://www.profession.hu/allas/konyvelo-berszamfejto-nueva-konyvelo-es-adotanacsado-iroda-budapest-947734

Júl
29.

Feladó:

Könyvelőiroda keres főállásban könyvelőt, bővülés miatt. Feladat: kisebb cégek teljeskörű könyvelése beszámolóig összekészítve, évközi bevallások leadása, kivéve bérszámfejtés, illetve nagyobb cégek könyvelésében vezető könyvelő melletti adatrögzítés. Kulcs-Szoft és Novitax program ismerete előnyt jelent. Gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Fizetési igény megjelölése nélkül a jelentkezést nem áll módunkban értékelni! email cím: editvamos@gmail.com