Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Szept
09.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként (sok éves gyakorlattal), számlaképesen, távmunkát keresek. Társaságok, egyéni vállalkozók, civil szervezetek könyvelését is, teljes körűen, bér-, munkaügy végzésével. Vállalok visszamenőleges könyvelést, bevallások önellenőrzését. RLB programmal dolgozom. Könyvelési anyagért elmegyek, illetve saját költségemre futárt küldök.

Szept
05.

Saját vállalkozás keretein belül vállalok KATA egyéni vállalkozók, CIVIL SZERVEZETEK (egyesületek, alapítványok), könyvelőirodák részére teljes körű könyvelést (bevallások, beszámolók készítését, valamint magánszemélyek személyi jövedelem adó bevallásának készítését), távkönyvelést, és egyéb adminisztratív munkákat.

Aug
26.

Könyvelőirodánk olyan regisztrált mérlegképes könyvelőt keres, aki távmunkában dolgozna.

Könyvelőink lekönyvelik a számlákat, elvégzik a teljes könyvelést. Leendő mérlegképes könyvelőnknek küldenénk át főkönyveket internetes rendszerünkön keresztül és ezeket kellene leellenőrizni, hogy minden rendben van e vele, valamint a mérlegeket elkészíteni.

Nem mindennapi munka lenne, hanem távmunka és fix béres fizetés. Főkönyvenként és mérlegenként egy fix díj kerül megbeszélésre és hónap elején ez kerül kifizetésre az előző hónap összessége alapján.

Aug
20.

Feladó:

Fiatal, lendületes, precíz, munkájára agilis munkatársat keresek pomázi irodámba.

A feladat, melyre keresem a munkatársam:
- bejövő és kimenő számlák rögzítése
- bank és pénztár rögzítése
- egyéb adminisztrációs kimutatások elkészítése

Amit kínálok:
- versenyképes fizetés
- szakmai tapasztalat szerzése a gyakorlatban
- kellemes környezet
- jó hangulat

Várom a jelentkezésed!

Jakab Móni
konyvelojakabmoni@gmail.com

Aug
18.

Feladó:

Füsy Ingrid vagyok. Állást keresek könyvelőirodába adatrögzítő, junior könyvelő pozícióra. Jelenleg a Perfekt Kft. vállalati mérlegképes könyvelői OKJ képzést végzem. Várhatóan decemberben vizsgázom. Az elméleti tudásomat szetetném a gyakorlatban is kamatoztatni.

Aug
13.

Belvárosi könyvelő irodánkba tapasztalattal rendelkező önálló munkavégzésre képes könyvelő munkatársat keresünk 8 órás, főállású foglalkoztatással.

Feladatok:
-cégek teljes körű könyvelése, bérszámfejtés
-kapcsolattartás ügyfelekkel
-havi/negyedéves/éves adóbevallások, beszámolók elkészítése.

Amit kínálunk:
-Fiatalos csapat
-Tanulási lehetőség
-Versenyképes jövedelem
-Túlóramentes munka

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a robert.vegh@vrng.hu email címre várjuk.

Aug
08.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként könyvelőirodának besegítenék megbízási jogviszonyban, számlaképesen.

Közgazdász diplomával, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezem.

Tapasztalatot az alábbiak területén szereztem:
-Nyrt. könyvelése
-Kft. könyvelése
-Alapítvány teljes körű számvitele
-Egyéni vállalkozás teljes körű számvitele és adóügyei

Referenciákkal rendelkezem.

katakonyvelesszfvar@gmail.com

Jún
27.

Feladó:

Közgazdasági végzettséggel rendelkező fiatal, kisegítő munkaerőt keresünk irodánkba alkalmi munkavégzésre.

Feladat: analitikák készítése, egyeztetése, egyéb adminisztrációs feladatok

Word, excel, számítógép ismeret szükséges

Érdeklődni a +36 30 241 6339 telefonszámon

Jún
20.

Feladó:

Gyáli könyvelőiroda keres munkatársat heti 20 órás részmunkaidős, adatrögzítő könyvelő pozícióba. A munkakör betöltésében előnyt jelent a szakirányú középfokú végzettség, illetve a bérszámfejtés, TB ügyéntézési tapasztalat
Akár munkaviszonyt akar létesíteni, akár esetleg egyéni vállalkozóként keres munkát kérem keressen az alábbi email címen: zandikft@zandi.hu

Jún
07.

Feladó:

Egyéni vállalkozóként vállalom egyéni vállalkozók, mikrovállalkozások teljes körű könyvelését, bérszámfejtését.
Könyvelő irodáknak bedolgozást is vállalok.