Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Máj
05.

Feladó:

Feladatok, melyekre számíthatsz:
• A főkönyvelő munkájának támogatása;
• Havi/negyedéves zárásokban való aktív részvétel, analitikák egyeztetése;
• ÁFA analitika ellenőrzése ÁFA bevallás beadása előtt;
• Részvétel a beszámolókészítésben;
• Szállítói és adófolyószámlák ellenőrzése;
• Könyvelési feladatok ellátása (főként vevő számlák és vegyes könyvelés);
• Együttműködés a társosztályokkal.

Amit kérünk:
• Mérlegképes könyvelői képesítést;
• Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalatot;
• Naprakész számviteli és adózási ismereteket;
• Analitikus gondolkodást és rendszerszemléletet;
• Erős felhasználói szintű MS Office ismereteket;
• Jó kommunikációs készséget, csapatmunkára való nyitottságot.

Előny:
• Számiteli területen szerzett vezetői tapasztalat.
Amit kínálunk:
• Korrekt munkafeltételeket;
• Vezetői tapasztalat esetén előre lépési lehetőséget;
• Piaci bérezést és egyedi juttatási csomagot;
• Stabil, magyar vállalati hátteret;
• Ingyenes parkolási lehetőséget;
• Céges csapatépítő rendezvényeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is.

Munkavégzés helye:
• Budapest XIII. kerület.

• A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a hr@prizma.hu címre várjuk. Köszönjük!

Ápr
20.

Jó napot!
Otthoni munkavégzésre keresünk könyvelőirodánkhoz regisztrált mérlegképes könyvelőt.
Feladat: társas vállalkozások könyvelése, főkonyv, beszámoló elkészítése
Rlb programot használjuk
Részmunkaidős állásáról van szó
100%-ban otthonrol végezhető
Jelentkezésed a konyvelotkeresunk2021@gmail.cím e-mail címre varjuk fizetési igény megjelölésével.

Márc
19.

Cégek, egyéni vállalkozók könyvelését vállalom lehetőség szerint távmunkában, de heti 2 alkalommal személyes/helyszíni munkavégzést is vállalok, igény szerint.
20 éve mérlegképes könyvelő vagyok, önállóan dolgozok, jelenleg katás vállalkozóként. Felelősségbiztosítással rendelkezem.
Peremkerületek is szóba jöhetnek, ahova jó a közlekedés.

Márc
09.

Székesfehérvári könyvelőiroda gyakorlott könyvelőt keres.
Érdeklődni a 06/30-9944-257-es telefonszámon lehet.

Feb
25.

Budapesti könyvelőirodába
Mérlegképes könyvelő, könyvelő-asszisztens
munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.
Főbb feladatok, munkák:
• kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése
• analitikák, bevallások készítése
• napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
• középfokú végzettség
• excel, word felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
• könyvelőirodai tapasztalat
• Novitax program ismerete
• fiatalos csapat
• fejlődési / tanulási lehetőség
• Budapest
• fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel az info@kaya.hu címre várunk

Feb
19.

Feladó:

Váci könyvelőiroda keres teljes körű könyvelésben, beszámoló készítésben is jártas könyvelőt. Főbb feladatok: cégek, egyéni vállalkozások könyvelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a h.kriszti@pkontroll.hu email címen.

Feb
16.

Dinamikusan fejlődő Budapest, 11. kerületi tanácsadó iroda keres szakmai tapasztalattal rendelkező, beszámoló készítésére önállóan is képes munkatársat, részmunkaidőben.

Munkaidő: heti 20 óra
Hosszabb távon a részmunkaidős foglalkoztatás teljes munkaidős foglalkoztatássá alakulhat át.

Fiatal csapat, rugalmas munkavégzés, a járványhelyzetre való tekintettel home office lehetőség várja új munkatársunkat.

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével az office@kekdonau.hu email címre várjuk.

Feb
09.

Feladó:

Regisztrált mérlegképes könyvelő, főiskolai végzettséggel, több éves számvitel-pénzügy-kontrolling-bérszámfejtés-munkaügyi gyakorlattal heti 1-2 nap bejárással + távmunkával munkaviszonyban állást keres. Cég/cégcsoport teljeskörű könyvelése, adóbevallások, riportálás és beszámoló készítése. Budapest és Pest megye területén. ERP: SAP, Kulcs-Soft, Cobra-Conto, RLB60, Datamagic, MD Axapta. Kérésre küldök szakmai önéletrajzot.
Elérhetőség: bildiko2203@gmail.com., 30/416 7282
Kérésre küldök önéletrajzot.

Dec
29.

Több éves szakmai tapasztalattal vállalom egyéni vállalkozások, családi gazdaságok Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátását, számlaképesen akár távkönyvelés formájában is!Elérhetőségem: 06203741690

Dec
09.

Több éves bérszámfejtői tapasztalattal rendelkezem, távmunkában ( alkalmanként bejárással) számlaképesen keresek munkát.