Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Ápr
09.

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ ÁLLÁS (RÉSZMUNKAIDŐ)

FELADATOK:
 Társaságok önálló, teljes körű könyvelése
 Bevallások, adatszolgáltatások készítése
 Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
 Kapcsolattartás és tanácsadás
 Adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
 Pontosság, precizitás, megbízhatóság, lojalitás
 Irodai programok készségszintű ismerete
 Mérlegképes könyvelői végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
 Gyömrő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
 minimum 3 év szakmai tapasztalat
 beszámoló készítésben való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:
 Jó munkakörülmények, magas technikai felszereltség
 Egymást kölcsönösen segítő csapat
 Szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak
 Családbarát munkahely

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével (8 órára) a ptzsanett@szamlabarat.hu címre kérjük!

Ápr
05.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként (sok éves gyakorlattal), számlaképesen, távmunkát keresek. Társaságok, egyéni vállalkozók, civil szervezetek könyvelését is, teljes körűen, bér-, munkaügy végzésével. Vállalok visszamenőleges könyvelést, bevallások önellenőrzését. RLB programmal dolgozom. Könyvelési anyagért elmegyek, illetve saját költségemre futárt küldök.
ildi.wiesner@gmail.com

Márc
27.

Feladó:

Több mint huszonöt éve működő gazdasági társaság, tapasztalt kollégákkal áll az Önök rendelkezésére az olyan számviteli és könyvviteli tevékenység speciális területein, amelyek plusz végzettséget igényelnek. Vámtanácsadói és vámszakértői képesítéssel rendelkezünk.
Szolgáltatásaink:
- Környezetvédelmi termékdíjjal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- Hulladékgazdálkodással kapcsolatos tájékoztatás (KÜJ, KTJ, VMOKIR), adatszolgáltatás
- KSH felé benyújtandó adatszolgáltatások: INTRASTAT; export-import árstatisztika…
- Népegészségügyi termékadó (NETA) bevallás elkészítés és beküldése
- Vámügyintézés (vámkezelés) normál eljárásban, elektronikus úton
- Egyéb vámmal kapcsolatos ügyintézés: tanácsadás gazdasági tevékenységgel kapcsolatban (esetleges tervezés); engedélyezés; utólagos ellenőrzés; visszatérítés
- Jövedéki termékekkel kapcsolatos tanácsadás, engedélyezés vagy nyilvántartásba vétel előkészítése és benyújtása, adatszolgáltatás, bevallások benyújtása (kereskedelmi gázolaj utáni visszaigénylés)
- A tagállamokból behozott gépjárművek honosításához szükséges regisztrációs adó ügyintézése (forgalomba helyezés feltétele)
Elérhetőségek:
Molnár Józsefné
promtzoll@t-online.hu
0670/414-1368; 0670/3245223

Márc
15.

Regisztrált mérlegképes könyvelőként, több mint 20 éves, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalattal keresek részmunkaidős állást, elsősorban dél-Budapesten. Leterhelt könyvelőirodák alkalmi munkavégzéssel kapcsolatos ajánlata is érdekel. Számlaképes vagyok, saját gépkocsival, infrastruktúrával rendelkezem.
Vass Pálma, vass.palma@freemail.hu, 20/351-7606

Márc
14.

Feladó:

Cégcsoport könyvelésére keresünk főkönyvelő mellé kollégát részmunkaidőben (heti 2x8 óra, illetve 3x8 óra) szakirányú végzettséggel.
Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátásában való részvétel (szállító, bank, pénztár, vegyes stb.) ,egyeztetések, tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése.
Havi, éves zárási feladatokban való aktív részvétel, jelentések, kimutatások, KSH elkészítése.
Pénzügy támogatása
Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzot várunk: rexarus@vnet.hu.

Márc
11.

NYUGDÍJAS KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK HOSSZÚTÁVRA:

ELVÁRÁSOK:
- KETTŐS KÖNYVVITEL ISMERETE
- SZAKMAI GYAKORLAT
- NEM SZÜKSÉGES KÖNYVELŐI REGISZTRÁCIÓ
- ALAPSZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:
- RIVOMBROSA KÖNYVELŐIRODA
- 2462 MARTONVÁSÁR, ORBÁNHEGYI UTCA 38.

MUNKAIDŐ:
- KÖTETLEN MUNKAREND
- 4-5-6 ÓRÁS NAPI MUNKAVÉGZÉS
- MUNKAIDŐ 6 ÉS 16 ÓRA KÖZÖTT MEGBESZÉLÉS SZERINT
- PÉNTEKEN 6 ÉS 12 ÓRA KÖZÖTT
- HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS, CSAK EXTRÉM ESETBEN

BÉREZÉS:
- MEGEGYEZÉS SZERINT
- HETI VAGY HAVI KIFIZETÉSSEL
- KÉSZPÉNZBEN VAGY ÁTUTALÁSSAL
- UTAZÁSI KÖLTSÉGTÉRÍTÉS 100%
- MELEG ÉTKEZÉS (TELETÁL)

EXTRÁK:
- KÁVÉ, TEA, TEJ, KAKAÓ, STB...
- SAJÁT ASZTAL, EGYEDI BERENDEZÉSSEL
- SAJÁT SZÁMÍTÓGÉP EGYEDI BEÁLLÍTÁSSAL
- 2 KIÜLŐTERASZ, PIHENÉSHEZ, DOHÁNYZÁSHOZ
- TELJESEN FELSZERELT KONYHA
- EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁS, FELSZERELT ELLÁTÓSZEKRÉNY
- KÉZFERTŐTLENÍTŐ ADAGOLÓ AZ ASZTALON
- SAJÁT BENTI PAPUCS
- SZEMÜVEG KÉSZÍTÉS
- CSALÁDIAS HANGULAT ÉS JÓKEDV

- KÁLMÁN CSABÁNÁL
- 0622/569-015-ÖS TELEFONSZÁMON, 8-AS MELLÉKEN
- KALMANCSABA@AREH.HU E-MAIL CÍMEN

NE HAGYJA KI A LEHETŐSÉGET, LEHET, HOGY PONT ÖNT KERESSÜK.

Márc
08.

Több mint 25 év könyvelő irodai tapasztalattal rendelkező okleveles könyvvizsgáló, adószakértő teljeskörű feladat vállalással bedolgozást vállal túlterhelt irodáknak, akár helyszínen is.

Márc
07.

Számlaképes mérlegképes könyvelő, könyvelő irodai háttérrel (4 fő) Novitax könyvelői programbérlettel bedolgozna túlterhelt könyvelőirodáknak, saját pénzügyi részleggel nem rendelkező cégeknek.
Export-import, webkereskedelem, szamlazz.hu számla beemelése a könyvelő programba, bérszámfejtés, mérleg összeállítás, beszámoló készítés, stb.

70/ 365-8393 Nyír-Intéző Kft

Feb
26.

Feladó:

Otthon végezhető teljes körű könyvelésre, bérszámfejtésre és beszámolók készítésére várom cégek, egyéni vállalkozók jelentkezését Dél-Pest és vonzás körzetéből. 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelő, adótanácsadó és TB szakügyintézői végzettséggel rendelkezem.

További szolgáltatások:
- Tanácsadás induló vállalkozásoknak
- Adatszolgáltatások
- Közreműködés hatósági vizsgálatokban
- Igény szerinti kimutatások készítése
- Folyamatos kapcsolattartás és tájékoztatás
- Igény szerint az anyagért elmegyünk

Elérhetőségem:
Jakab Julianna
+36-20-329-0850
juli-j@freemail.hu

Feb
26.

Nincs még irodád? Nem tudod, hol fogadd leendő vagy meglévő ügyfeleidet?Jó lenne egy csendes jól felszerelt hely, főút mellett, ingyenes parkolással....
Megbeszélésekhez helyszínt biztosítok.

Elérhetőség: 06-706701173