Könyvelő állás

A Könyvelők.hu előfizetői listázhatják a fix állást vállaló szakembereket.

A Könyvelők.hu tagjai térítésmentesen adhatnak fel álláshirdetést, ha egy könyvelőirodába állandó munkatársat keresnek, vagy maguk vállalnának állást. FIGYELEM: Hirdetés az ingyenes ALAP regisztrációval is feladható!

Jan
21.

Vállalok otthonról végezhető könyvelést, távkönyvelést, bedolgozást könyvelő irodáknak!
Várom cégek, egyéni vállalkozók (KATA-s is) jelentkezését teljes körű könyvelésre, bérszámfejtésre, beszámoló készítésre 12 éves szakmai tapasztalattal.
Mérlegképes könyvelő, adótanácsadó, TB ügyintéző végzettséggel rendelkezem.

Keressen bizalommal!

Haász Tímea
06/30/309-6469, haasz.konyveles@gmail.com

Jan
17.

Bel-budai könyvelő iroda gyakorlattal rendelkező könyvelő munkatársat keres.
Jelentkezést a cegescim@gmail.com email címre várjuk jövedelmi igény megjelölésével.

Jan
13.

Feladó:

Dél-budapesti könyvelő irodánkba keresek adatrögzítőt, heti 1-2 napra, főként banki tételek rögzítésére, Kulcs-Soft programmal. Hosszú távú munkalehetőség! Jelentkezést, rövid bemutatkozással a következő email címre lehet küldeni: yellowroseallas@gmail.com

Dec
23.

Feladó:

Egy éve meglévő vállalkozási mérlegképes könyvelő bizonyítvánnyal állást keresek Debrecenben.

Aug
23.

Feladó:

Regisztrált mérlegképes könyvelőként, egyéni vállalkozóként otthonról végezhető könyvelést, távkönyvelést vállalok, valamint bedolgozást könyvelő irodáknak, cégeknek számlaképesen.
Várom cégek, egyéni vállalkozók jelentkezését teljes körű könyvelésre, bérszámfejtésre, beszámoló készítésre, elmaradt könyvelésre, bevallások elkészítésére, önellenőrzésére.
Mérlegképes könyvelői, Bér-TB ügyintézői végzettséggel rendelkezem.
Adótanácsadói végzettség folyamatban.

Machó Katalin e.v.

Tel: +36304281379
E-mail: macho.kati@t-online.hu

Máj
12.

Vállalok otthonról végezhető könyvelést, távkönyvelést, bedolgozást könyvelő irodáknak cégeknek.
Várom cégek, egyéni vállalkozók (KATA-s is) jelentkezését teljes körű könyvelésre, bérszámfejtésre, beszámoló készítésre, elmaradt könyvelésre , helyszini könyvelésre ,19 éves szakmai tapasztalattal.
Mérlegképes könyvelő, TB ügyintéző végzettséggel rendelkezem.

Beinschróth Ilona

+3620/277-6660 b.ilona.booking@outlook.com
professionaloffice2016@gmail.com

Márc
27.

Feladó:

Tisztelt Könyvelő Iroda!

Cégünk többek között könyvelő irodákkal is együtt dolgozik.
Fő tevékenységünk többek között
- környezetvédelmi termékdíj ügyintézés, termékdíj bevallás
- Népegészségügyi termékdíj adó (NETA) bevallás
- KSH adatszolgáltatás (Intrastat)
- jövedéki ügyintézés (kereskedelmi gázolaj utáni adó visszaigénylés….)
- hulladékgazdálkodással kapcsolatos ügyintézés, adatszolgáltatás
Amint látják nem könyvelést végzünk, de munkák összefüggésben van és sok esetben a könyvelésre épül.
Szívesen dolgozunk együtt könyvelőkkel és fenti tevékenységeinkkel kapcsolatosan több évtizedes szakértelmünket szívesen osztanánk meg Önökkel is alvállalkozásban!
Fenti tevékenységek az Önök szolgáltatási körét is bővítheti és leendő ügyfeleik számára teljesebb körű ügyintését nyújthatnak.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésüket kérem keressenek az alábbi elérhetőségeken:

Millessence Kft:
promtzoll@t-online.hu
0670-324-5223
0670-615-8285

Tisztelettel:
Molnár Józsefné ügyvezető
környezetvédelmi-termékdíj képviselő és regisztrált vámtanácsadó

Márc
11.

NYUGDÍJAS KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK HOSSZÚTÁVRA:

ELVÁRÁSOK:
- KETTŐS KÖNYVVITEL ISMERETE
- SZAKMAI GYAKORLAT
- NEM SZÜKSÉGES KÖNYVELŐI REGISZTRÁCIÓ
- ALAPSZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:
- RIVOMBROSA KÖNYVELŐIRODA
- 2462 MARTONVÁSÁR, ORBÁNHEGYI UTCA 38.

MUNKAIDŐ:
- KÖTETLEN MUNKAREND
- 4-5-6 ÓRÁS NAPI MUNKAVÉGZÉS
- MUNKAIDŐ 6 ÉS 16 ÓRA KÖZÖTT MEGBESZÉLÉS SZERINT
- PÉNTEKEN 6 ÉS 12 ÓRA KÖZÖTT
- HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS, CSAK EXTRÉM ESETBEN

BÉREZÉS:
- MEGEGYEZÉS SZERINT
- HETI VAGY HAVI KIFIZETÉSSEL
- KÉSZPÉNZBEN VAGY ÁTUTALÁSSAL
- UTAZÁSI KÖLTSÉGTÉRÍTÉS 100%
- MELEG ÉTKEZÉS (TELETÁL)

EXTRÁK:
- KÁVÉ, TEA, TEJ, KAKAÓ, STB...
- SAJÁT ASZTAL, EGYEDI BERENDEZÉSSEL
- SAJÁT SZÁMÍTÓGÉP EGYEDI BEÁLLÍTÁSSAL
- 2 KIÜLŐTERASZ, PIHENÉSHEZ, DOHÁNYZÁSHOZ
- TELJESEN FELSZERELT KONYHA
- EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁS, FELSZERELT ELLÁTÓSZEKRÉNY
- KÉZFERTŐTLENÍTŐ ADAGOLÓ AZ ASZTALON
- SAJÁT BENTI PAPUCS
- SZEMÜVEG KÉSZÍTÉS
- CSALÁDIAS HANGULAT ÉS JÓKEDV

- KÁLMÁN CSABÁNÁL
- 0622/569-015-ÖS TELEFONSZÁMON, 8-AS MELLÉKEN
- KALMANCSABA@AREH.HU E-MAIL CÍMEN

NE HAGYJA KI A LEHETŐSÉGET, LEHET, HOGY PONT ÖNT KERESSÜK.

Feb
26.

Nincs még irodád? Nem tudod, hol fogadd leendő vagy meglévő ügyfeleidet?Jó lenne egy csendes jól felszerelt hely, főút mellett, ingyenes parkolással....
Megbeszélésekhez helyszínt biztosítok.

Elérhetőség: 06-706701173

Jan
26.

Kedves Leendő Csapattag! 😊

- Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő könyvelő-, tanácsadó cégnél?
- Szereted a kihívásokat, a változatos munkafolyamatokat?
- Igényes és precíz vagy?
- Stabil munkakörnyezetre vágysz?
- Szeretsz másoknak segíteni?
- Hajlandó vagy a kollégáknak irányt mutatni?
- Készítettél már legalább 1 önálló számviteli beszámolót?
- Van adózási tudásod?
- Fontos számodra a tanulás és a fejlődés?
- Önállóan és csapatban is képes vagy dolgozni?
Ha a fentiekre legalább 5 IGEN válaszod született akkor itt a helyed Nálunk.

Feladatok:
- Havi könyvelési feladatok, adóbevallások elkészítése
- Kollégák munkáinak koordinálása, ellenőrzése
- Ügyfélkommunikáció
- Főkönyvelő munkájának segítése
- Beszámoló készítése és/vagy előkészítése

Elvárások:
- Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- Lehetőség szerint mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem feltétel)
- Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat (könyvelőirodai előny)
- Megbízhatóság, pontosság és lelkiismeretes hozzáállás
- Önálló és csapatban való munkavégzésre való hajlandóság
- Novitax program ismerete előny

Ha velünk dolgozol akkor egy családias, nyitott, elfogadó, barátságos légkörben teheted mindezt, egy fiatalos jó csapatban, ahol lehetőség van a szakmai fejlődésre és a közös programokra egyaránt, természetesen versenyképes fizetésért.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod és nettó bérigényed megküldésével
az info@clementweaver.com e-mail címre

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Szeretettel vár a CW Csapat