Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Debrecen
  • 2023.09.09. 10:47:29
  • Debrecen
  • 1101 megtekintés
  • Könyvelő állás

Debreceni könyvelőiroda keres teljes munkaidős/részmunkaidős munkavégzésre megbízható munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ
Feladatok:
- teljes körű önálló könyvelés
- bevallások elkészítése, feladása
- év végi zárás és beszámoló készítés
- TB/bérszámfejtési feladatok
- naprakész szakmai és adózási ismeretek
Feladatok ellátása elsősorban napi 8 órában/vagy kevesebb óraszámban debreceni irodában személyes jelenléttel munkaviszonyban.
Elvárások:
-Könyvelés területén szerzett tapasztalat, naprakész szakmai és adózási ismeretek
-Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrált mérlegképes előny vagy főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség előnyt jelent
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek MS Office
-Hatékony precíz önálló munkavégzés
-Szakma iránti elhivatottság
-Határidő érzékenység
-Terhelhetőség
-Együttműködési készség
Könyvelő irodánk előnyei:
-családbarát iroda
-rugalmas munkaidő
-versenyképes fizetés
-jó csapatszellem