Álláshirdetés

Könyvelő, Budapest 15. kerület
  • 2024.04.15. 17:52:39
  • Budapest 15. kerület
  • 104 megtekintés
  • Könyvelő állás

Feladatok
teljes körű könyvelési feladatok ellátása ügyfelek részére
vegyes könyvelések, elhatárolások készítése
havi és éves zárások
adóbevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
beszámoló, kiegészítő melléklet elkészítése
közreműködés a zárási és könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban
egyéb feladatok ellátása a főkönyvelő megbízása alapján
A feladatok egy részét ügyfeleink telephelyén kell ellátni

Elvárások
számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
számítástechnikai ismeretek, irodai alkalmazások ismerete
ügyfél-orientáltság
rendszerszemlélet, alaposság, megbízhatóság

Előnyt jelent
deep.erp, és/vagy kulcs-soft rendszerismeret,
könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
versenyképes jövedelem
munkahelyünk zöld irodai környezetben van, tetőkerttel,
szakmai továbbképzéseken való részvétel
kutyabarát munkahely vagyunk, kutyáink bejárnak az irodába.