Álláshirdetés

Könyvelő , Budapest 2. kerület
  • 2017.09.11. 10:44:00
  • Budapest 2. kerület
  • 356 megtekintés
  • Könyvelő állás

Budapest, II. kerületében lévő könyvelőirodába keresünk teljes/részmunkaidős szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat könyvelői munkakörbe.
Feladatok: teljes körű önálló könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár). Éves beszámolók elkészítésében való részvétel. Egyeztetési munkálatok elvégzése. Amit kérünk: mérlegképes könyvelői végzettség, Precíz, lelkiismeretes, szorgalmas munkavégzés, szakmaszeretet. Jó problémamegoldó képesség. Rugalmasság. Jó priorizálási készség, nyitott személyiség. Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, szakmai fejlődési lehetőséget, jól felszerelt munkahelyet és kellemes környezetet. Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál.
Jó csapat, kiváló munkakörülmények. Előny:Utazási Iroda könyvelési tapasztalat!
Jelentkezni egoodwillkft@gmail.com email címen fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény feltüntetésével lehetséges.