Álláshirdetés

könyvelő, Dombóvár
  • 2023.11.29. 15:56:08
  • Dombóvár
  • 729 megtekintés
  • Könyvelő állás

Az Accrédo Kft.-t 2008-ban alakult. Több évtizedes tapasztalattal a hátunk mögött nyújtunk magas színvonalú, de megfizethető árú szolgáltatást Dombóváron, mint könyvelő és adótanácsadó iroda.

Főbb feladatok, munkák:
- Teljeskörű könyvelési feladatok elvégzése
- Kimenő és beérkező számlák kontírozása, könyvelése
- Főkönyvi kartonok és analitikus feladatok ellenőrzése
- Havi és éves zárási feladatok elkészítése
- Bevallások, jelentések, riportok határidőre történő elkészítése
- Adófolyószámlák figyelemmel kísérése, rendezése
- Adóbevallások, kapcsolódó kimutatások készítése
- Cégvezetéssel történő együttműködés
- Bérszámfejtés
- Egyéb, a cégvezetés által meghatározott szakmai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Bérszámfejtési tapasztalat
- Minimum 2-5 év releváns, teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Önálló munkavégzés
- Forintsoft programcsalád ismerete

Elérhetőségek:
accredokft@t-online.hu
30/5982023