Ismét terjed a városokban a koronavírus
- 2022. július 14.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A nagyvárosokban nőtt a koronavírus örökítőanyagának mennyisége a szennyvízben, de vidéken is stagnál és sehol sem csökkent – közölte az országos tisztifőorvos az M1 aktuális csatornán csütörtökön.
