Aki sokat fogyaszt, többet fizet: hétpontos terv a kormánytól az energiaválság mérséklésére

Világossá vált, hogy Európában nem lesz elég gáz az őszi-téli fűtési szezonra, éppen ezért a kormány hétpontos tervet fogadott el, amelyek augusztustól lépnek életbe – jelentette be a mai kormányinfón Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ