Különadókat vet ki a spanyol kormány az energiacégekre és a pénzintézetekre
- 2022. július 12.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Ideiglenes jelleggel különadó kivetését tervezi a spanyol kormány a bankokra és az energiacégekre, hogy növelje a költségvetés bevételeit, és mérsékelje az ukrajnai háború és az infláció hatásait – jelentette be Pedro Sánchez spanyol kormányfő.
