Újabb szarvasmarha telepen jelent meg a gümőkór
- 2022. július 11.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Újabb szarvasmarha telepen azonosítottak gümőkór-fertőzöttséget, ezúttal Komárom-Esztergom megyében. Az állatok tüneteket nem mutattak, a fertőzöttségre a telepen elvégzett ellenőrző vizsgálat derített fényt, olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján.
