Törvényt sértett az állam, amikor ingatlanokat próbált lenyúlni valakitől a veszélyhelyzet alapján

Törvényt sértett az állam, amikor ingatlanokat próbált lenyúlni valakitől a veszélyhelyzet alapján

Egy magánszemély telkeire jegyeztetett be korábban állami elővásárlási jogot a bányahatóság a veszélyhelyzeti rendelet alapján. Az illető bíróságon támadta meg a lépést, az pedig kimondta, törvénytelenül járt el az állam.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ