Több mint 100 év után megszűnik Szegeden az 1-es villamos közlekedése
- 2022. július 08.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Több mint száz év után megszűnik a szegedi 1-es vonalon a villamosközlekedés. Az utasokat a jövőben az 1-es jelzésű tram-train – a Szeged és Hódmezővásárhely között közlekedő vasútvillamos – szállítja a rókusi vasútállomás és a nagyállomás között – tájékoztatta a Szegedi Közlekedési Társaság (SZKT) az MTI-t.
