Rendkívüli ülésnapok lesznek az Országgyűlésben

Az Országgyűlés rendkívüli ülésének összehívását indítványozta a július 11–13. közötti időszakra az Országgyűlés elnökénél, Kövér Lászlónál dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes. Indokolása szerint a rendkívüli ülés megtartására több indítvány mielőbbi elfogadására, illetve egyes tárgyalási szakaszainak lezárása miatt van szükség, mert a halasztás a jogi célkitűzések késedelmes megvalósítását eredményezné.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ