Kormányinfó: az Európai Bizottság négy javaslatát elfogadta az Orbán-kormány

Három hét kihagyás után tart újra kormányinfót Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Infláció, forintgyengülés, extraprofitadó, üzemanyagárstop, európai uniós pénzek – csak néhány téma, mely biztosan szóba kerül majd, írja a hvg.hu.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ