Egy szegedi vállalkozó vette meg az egykori Európa Szállót
- 2022. július 07.
Könyvelő hírfigyelő
- Hvg.hu

Az állam adta el árverésen az impozáns épületet még decemberben, másfél milliárd forintról indult a licit. Az új tulajdonos még nem tudja, hogy mit kezd az utóbb az MVM székházaként működő 139 éves műemléki épülettel.
