Egy szegedi vállalkozó vette meg az egykori Európa Szállót

Egy szegedi vállalkozó vette meg az egykori Európa Szállót

Az állam adta el árverésen az impozáns épületet még decemberben, másfél milliárd forintról indult a licit. Az új tulajdonos még nem tudja, hogy mit kezd az utóbb az MVM székházaként működő 139 éves műemléki épülettel.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ