Bejelentette a Gazprom, hogy idén nem fizet osztalékot, majd földbeállt a részvényárfolyama
- 2022. június 30.
Könyvelő hírfigyelő
- Hvg.hu

A bejelentésre a Gazprom részvényára a moszkvai tőzsde csütörtöki kereskedésében zuhant, 11 órakor 27 százalékkal, 217,97 rubelre (1 rubel=7,24 forint) esett, utoljára május végén jegyezték ilyen alacsonyan.
