Bejelentette a Gazprom, hogy idén nem fizet osztalékot, majd földbeállt a részvényárfolyama

Bejelentette a Gazprom, hogy idén nem fizet osztalékot, majd földbeállt a részvényárfolyama

A bejelentésre a Gazprom részvényára a moszkvai tőzsde csütörtöki kereskedésében zuhant, 11 órakor 27 százalékkal, 217,97 rubelre (1 rubel=7,24 forint) esett, utoljára május végén jegyezték ilyen alacsonyan.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ