Új cég alakult a Pesti TV folytatásához és a PestiSrácok átvételéhez: Vaszily kitúrja Huthot

Új cég alakult a Pesti TV folytatásához és a PestiSrácok átvételéhez: Vaszily kitúrja Huthot

Nemsokára elsötétül a Pesti TV, de az online, videós folytatáshoz és a Pestisracok.hu további működtetéséhez már megvan az alap. Bejegyezték a Vaszily Miklós TV2-vezér résztulajdonában álló új műsorgyártó-lapkiadó céget, vagyis az eddig még a portál felett tulajdonosként rendelkező Huth Gergely visszaszorul – igaz, marad a tartalomért felelős vezető.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ