Nettó 450 ezer sem volt elég: szakácshiány miatt bezárt Szeged legrégebbi működő étterme

Nettó 450 ezer sem volt elég: szakácshiány miatt bezárt Szeged legrégebbi működő étterme

A szakácsok 15 napot dolgoztak, majd újabb 15-öt pihentek.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ