Az eddiginél nagyobb hatáskört kap az állam, ha a saját felügyelete alá vonná a vezető energetikai cégeket

Az eddiginél nagyobb hatáskört kap az állam, ha a saját felügyelete alá vonná a vezető energetikai cégeket

A veszélyhelyzetre hivatkozva kiterjesztették az állami hatáskört, ha az állam úgy döntene, hogy átveszi a nagy energetikai cégek felügyeletét.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ