Péntektől ezeken a helyeken díjköteles lesz a parkolás, a nyár folyamán pedig még több lesz a fizetős zóna

Péntektől parkolási díjat kell fizetni az Infopark környékén – tájékoztatta a XI. kerületi önkormányzat hétfőn az MTI-t.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ