Három hónapja nem kapnak fizetést a dolgozók az állami bank által hitelezett napelemgyárban

Három hónapja nem kapnak fizetést a dolgozók az állami bank által hitelezett napelemgyárban

A dolgozókat állásidőre küldték, az üzemben szünetel a gyártás.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ