Hernádi Zsolt: Bizonyos korlátozásokat időnként be kell vezetni, hogy a molekula ott legyen

Hernádi Zsolt: Bizonyos korlátozásokat időnként be kell vezetni, hogy a molekula ott legyen

A Mol elnöke arról beszélt, hogy azért vezették be az üzemanyagkorlátozást, mert nem akartak olyan helyzetet teremteni, hogy valóban üzemanyaghiány alakuljon ki az országban, kiszolgáltatottá téve a lakosságot.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ