Jövőre megszűnik az iparűzési adó felére csökkentésének lehetősége

Jövőre már a teljes iparűzési adót be kell fizetni az önkormányzatoknak - értesült a VG. Alaptalan félelemnek bizonyult, hogy a kkv-knak kínált könnyítés pénzügyi kivéreztetést okoz: tavaly országosan 52,4 milliárd forinttal több iparűzési adó folyt be, mint 2020-ban. 

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ