Jövőre megszűnik az iparűzési adó felére csökkentésének lehetősége
- 2022. június 23.
Könyvelő hírfigyelő
- ORIGO
Jövőre már a teljes iparűzési adót be kell fizetni az önkormányzatoknak - értesült a VG. Alaptalan félelemnek bizonyult, hogy a kkv-knak kínált könnyítés pénzügyi kivéreztetést okoz: tavaly országosan 52,4 milliárd forinttal több iparűzési adó folyt be, mint 2020-ban.
