Ideiglenes üzemanyagár-kompenzációt ígértek a román kormánypártok vezetői
- 2022. június 23.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Romániában júliustól legalább három hónapos időszakra az állami költségvetésből fogják kompenzálni az üzemanyag fogyasztói árának emelkedését, az erről szóló intézkedéseket a kormány csütörtöki ülése után részletezik – jelentette be a kormánykoalíció két pártelnöke, Nicolae Ciuca liberális miniszterelnök és Marcel Ciolacu szociáldemokrata házelnök szerdán.
