Fellélegezhetnek a szálláshely-szolgáltatók: vége lesz a kettős adatszolgáltatásnak
- 2022. június 21.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) és a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) együttműködésének eredményeként a szálláshely-szolgáltatók, valamint az önkormányzatok számára megszűnik a korábbi kettős turisztikai célú adatszolgáltatás. A turisztikai ágazat egységes adatforrása a Nemzeti Turisztikai Adatszolgáltató Központ (NTAK) lesz, olvasható az MTÜ honlapján.
