Nyolc év pereskedés után nyertek a károsultak a mérgezést okozó selypi eternitgyár ellen

Nyolc év pereskedés után nyertek a károsultak a mérgezést okozó selypi eternitgyár ellen

A gyár a hetvenes évektől kezdve veszélyeztette a dolgozók és közelben élők egészségét.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ