Szabolcs-Szatmár-Bereg megye új részén is megjelent a madárinfluenza
- 2022. június 01.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma magas patogenitású madárinfluenza vírus jelenlétét igazolta Szabolcs-Szatmár-Bereg megye újabb területén. Az érintett állomány felszámolása folyamatban van – írja honlapján a Nébih.
