Szabolcs-Szatmár-Bereg megye új részén is megjelent a madárinfluenza

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma magas patogenitású madárinfluenza vírus jelenlétét igazolta Szabolcs-Szatmár-Bereg megye újabb területén. Az érintett állomány felszámolása folyamatban van – írja honlapján a Nébih.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ