Lerakták a debreceni BMW-gyár alapkövét
- 2022. június 01.
Könyvelő hírfigyelő
- Hvg.hu

A BMW debreceni üzeme, nem csak a bajor márka új elektromos autó platformját használja majd, de ez lesz a világ első, teljesen megújuló energiaforrásokon működő autógyára.
