Lerakták a debreceni BMW-gyár alapkövét

Lerakták a debreceni BMW-gyár alapkövét

A BMW debreceni üzeme, nem csak a bajor márka új elektromos autó platformját használja majd, de ez lesz a világ első, teljesen megújuló energiaforrásokon működő autógyára.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ