KSH: Az állam visszafogta a beruházásait, a külföldi cégek hozták ide a pénzüket

KSH: Az állam visszafogta a beruházásait, a külföldi cégek hozták ide a pénzüket

8,7 százalékkal több beruházás volt az idei első negyedévben, mint egy évvel korábban. Főleg a lakásépítők és a villamos berendezéseket gyártó cégek vállaltak új beruházásokat, a járműgyártók, a boltok és az állam kevesebb pénzt szánt erre.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ