Nemzetközi lapszemle: metrósztrájk Londonban

Az RMT (a közlekedési alkalmazottakat képviselő legnagyobb brit szakszervezet) bejelentette, hogy a II. Erzsébet királynő platinajubileumi, vagyis trónra lépésének 70. évfordulójának alkalmából elrendelt június 2–5-ei négynapos munkaszünetet követő napra sztájkot hirdet, teljesen leáll a londoni metró egy egész napra – tette közzé honlapján a BBC.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ