Hétvégi nyitvatartás segíti az okmánycserét a kormányablakokban június végéig

Ezen a hétvégén már nyitva vannak a kormányablakok a június 30-án lejáró személyazonosító okmányok cseréje miatt érkező ügyfelek előtt – tájékoztatta a Miniszterelnökség pénteken az MTI-t.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ