Jól fialtak a SUV-ok: kevesebb autó és csökkenő bevétel mellett is nőtt a kecskeméti Mercedes nyeresége

Jól fialtak a SUV-ok: kevesebb autó és csökkenő bevétel mellett is nőtt a kecskeméti Mercedes nyeresége

Háromszázmillió euróval volt kevesebb a 2021-es bevétele az előző évinél a Mercedes kecskeméti gyárának, és 25 ezerrel kevesebb autót is gyártottak. A cég nyeresége így is 26 millió euróval nőtt. Az eredmény részben a SUV-oknak köszönhető.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ