A nap kérdése: lehet-e több számlázórendszert használni?

Adathalász támadás érte egy vállalkozás szervereit, ezért leállította adatközpontjait, és másik számlázórendszerre térne át, így két számlázórendszerből készülnének a számlái. Elfogadható-e ez a számlázási mód? – kérdezte olvasónk. Kelemen László adószakértő válaszolt.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ