A nap kérdése: lehet-e több számlázórendszert használni?
- 2022. május 17.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Adathalász támadás érte egy vállalkozás szervereit, ezért leállította adatközpontjait, és másik számlázórendszerre térne át, így két számlázórendszerből készülnének a számlái. Elfogadható-e ez a számlázási mód? – kérdezte olvasónk. Kelemen László adószakértő válaszolt.
