Erősen indította az évet a Mol
- 2022. május 06.
Könyvelő hírfigyelő
- Hvg.hu

Nagyot nőtt a Mol-csoport EBITDA-eredménye az első negyedévben az előző év azonos időszakához képest. Az értékesítési mennyiség 11 százalékkal emelkedett, részben a megugrott magyarországi fogyasztás miatt.
