Nyugdíj-előtakarékosság: sokan nem igénylik vissza az adót

A magyar állam támogatja a nyugdíj-előtakarékosságot: 20 százalékos adó-visszatérítés igényelhető az éves befizetésekre. Azonban sokan elfelejtik érvényesíteni ezt a jogosultságot, így életük során több millió forintot hagynak a NAV-nál – írja közleményében a bankmonitor.hu.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ