Háziorvosi vizsgálat: nem korlátozott a betegekkel való személyes találkozás

Az emberi erőforrások minisztere már két éve, 2020. május 4-étől visszavonta a háziorvosi és a házi gyermekorvosi ellátásban a koronavírus-járvány első hulláma során elrendelt korlátozó intézkedéseket, így az alapellátásban semmilyen, a betegellátást, illetve a betegekkel való személyes találkozást érintő intézkedés nincs hatályban – hívja fel a figyelmet a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ