Fekete-tengeri földgázmezőbe vásárolta be magát a román állami gáztársaság
- 2022. május 03.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Romgaz román állami gáztársaság megvásárolta az amerikai ExxonMobiltól a Fekete-tengeri Neptun Deep földgázmezőben lévő ötven százalékos részesedését; az erről szóló szerződést Nicolae Ciuca miniszterelnök jelenlétében írták alá ma a bukaresti kormány székházában.
