A veszélyhelyzet végével az otthoni munkavégzés szabályai is módosulnak

A 2020. tavaszán indult koronavírus járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet 2022. május 31-vel ér véget, amellyel párhuzamosan az otthoni munkavégzést szabályozó átmeneti rendelet is megszűnik. Azonban a nehéz helyzetben kialakult hibrid munkavégzés, azaz, hogy a munkatársak részben otthonról, részben a munkahelyükről látják el a feladataikat sok cég számára bevált, így a június 1-től hatályba lépő törvénymódosítás a hosszabb távon fennmaradó otthoni munkavégzést szabályozza.  

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ