Visszaélt az Apple az erőfölényével?
- 2022. május 02.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Az Európai Bizottság több hónapos előzetes vizsgálat alapján azzal vádolja az amerikai információtechnológiai óriáscéget, az Apple-t, hogy visszaélt erőfölényével az iOS-eszközökön használt mobiltárcák piacán.
