Hivatali vesztegetés miatt emeltek vádat 18 személy, köztük négy adóhatósági kormánytisztviselő ellen
- 2022. április 29.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Előnyért hivatali helyzetével visszaélve, üzletszerűen elkövetett hivatali vesztegetés elfogadásának bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat 18 ember, köztük négy adóhatósági kormánytisztviselő ellen a Debreceni Törvényszéken a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség – közölte a vádhatóság az MTI-vel.
