Ellenőrzések indultak a termőföldhasználóknál

A kormányhivatalok megkezdték a 2022. évi határszemle ellenőrzések végrehajtását. A törvény értelmében a földet a művelési ágnak megfelelő termeléssel kell hasznosítani, vagy megakadályozni a gyomnövények megtelepedését – tette közzé az Agrárminisztérium a kormany.hu-n.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ