Az árstopról és az újabb nyugdíjemelésről is szó volt a kormányinfón

Orbán Viktor tegnapi rendkívüli bejelentését követően a mai kormányinfón is szó volt a meghosszabbított árstopról, továbbá az EB jogállamiságra vonatkozó leveléről, valamint az infláció miatti nyugdíjemelésről – írja a hvg.hu.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ