Májustól már a 2G-s készülékek is részt vehetnek a mobilcsere programban
- 2022. április 27.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) februárban meghirdetett mobilkészülék-csere programjában hetente többszáz régi készüléket cserélnek korszerűbbre a MediaMarkt áruházaiban a vásárlók. A műszaki kereskedő felhívja a figyelmet: a 3G-s készülékek mellett májustól már a 2G-s telefonokkal is pályázhatnak az állami támogatásra a lakosok – írja sajtóközleményében a MediaMarkt.
