Madárinfluenza: újabb Békés megyei gazdaságban pusztít

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma ismét magas patogenitású madárinfluenza vírus jelenlétét igazolta Békés megyében, ahol ez alkalommal egy nagykamarási tenyészlúdtelepet ért el a betegség. Az érintett állomány felszámolása folyamatban van – írja honlapján a Nébih.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ