Őrizetbe vették a Pénzügyminisztérium három munkatársát
- 2022. április 21.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Központi Nyomozó Főügyészség hivatali vesztegetés elfogadása bűntette és más bűncselekmények gyanúja miatt április 20-án őrizetbe vette a Pénzügyminisztérium három pályázatkezelő munkatársát.
