Őrizetbe vették a Pénzügyminisztérium három munkatársát

A Központi Nyomozó Főügyészség hivatali vesztegetés elfogadása bűntette és más bűncselekmények gyanúja miatt április 20-án őrizetbe vette a Pénzügyminisztérium három pályázatkezelő munkatársát.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ